Motivační program Prokopa Diviše

Úvod » O škole » Novinky » Motivační program Prokopa Diviše
Program Prokopa Diviše

I v letošním školním roce probíhá motivační program Prokopa Diviše, který je vyhlášen ČEZ Distribuce a.s. Patříme mezi partnerské školy Skupiny ČEZ a zároveň jsme byli vybráni do stipendijního programu ČEZ Distribuce a.s., do kterého patří pouze 10 středních škol v rámci České republiky. Tři nejlepší žáci z 2. - 4. ročníku oboru elektrotechnika, se zaměřením průmyslová elektrotechnika, výkonová elektronika a řídícím systémy, mohou získat jednorázové stipendium ve výší 16, 10 a 7 tisíc Kč. Do hodnocení se započítávají zejména studijní výsledky, ale kladné body lze získat i dalšími aktivitami při prezentaci školy a účastí na akcích Skupiny ČEZ.

Paralelně s tímto programem je vyhlášena i nová dlouhodobá soutěž, která je určena pro všechny žáky naší školy. Prostřednictvím aplikace budou žáci po registraci řešit 6 měsíců pravidelně kvízy. Pro nejlepší jsou připraveny hodnotné ceny. Začánáme už 1. listopadu.