Ohlédnutí za 26. ročníkem turnaje absolventů

Úvod » O škole » Novinky » Ohlédnutí za 26. ročníkem turnaje absolventů
Futsal-SPŠSE-2016.jpg

Již 26. ročník turnaje absolventů školy proběhl 19. listopadu v tělocvičně SPŠSE a VOŠ v Liberci v Masarykově ulici.

Organizátoři Ing. Pavel Kirschner, prof. Jan Choutka a prof. Stanislav Krotil na slavnostním zahájení přivítali celkem 79 hráčů, kteří vytvořili 15 družstev. Do čela každé ze čtyř kvalifikačních skupin byly nasazeny týmy z 1. - 4. místa loňského ročníku turnaje. Za zmínku stojí účast nejstarších absolventů školy  třídy S4A z roku 2003 v čele s kapitánem Alešem Jirkou a také družstva současných kantorů školy.

V tradičně skvělé sportovní atmosféře se odehrálo 29 zápasů a nastříleno bylo slušných 71 gólů. Některé z nich by klidně mohly patřit do základní abecedy fotbalu. Ve dvou vypjatých a velmi vyrovnaných střetnutích čtvrtfinále a semifinále musely dokonce rozhodnout penalty. Pouhá 1 branka určila letošního vítěze. V dramatickém finále obhájili své loňské prvenství absolventi z S4A 2015, kteří porazili nejstarší účastníky, třídu S4A 2003. Na třetím místě skončila L4 2013 a bramborovou medaili získala P4 2014.

Na závěr nezbývá, než poděkovat všem účastníkům za to, že na svou školu nezapomínají a pozvat je na příští, 27. ročník absolventského turnaje.