Harmonizační dny S1A a S1B 2017/18

Úvod » O škole » Novinky » Harmonizační dny S1A a S1B 2017/18
Odjezd LBC

Ve dnech 5.-7. září 2017 proběhly v Novém Městě pod Smrkem harmonizační dny tříd S1A a S1B, za účasti třídních vyučujících, učitelského sboru SPŠSE a VOŠ, praktikantů z TUL a dobrovolníků z třídy S2A.

Program prvního dne zahrnoval pochod z Hejnic a Bílého Potoka, přes turisticky zajímavé lokality Jizerských hor do Nového Města pod Smrkem a po ubytování následovaly první seznamovací aktivity.

Den druhý začal rozcvičkou, pozdravem Slunce. Dále se žáci zúčastnili i strategické hry, plánu po skupinách ve vzájemně oddělených třídních kolektivech a sportovního vyžití. I přes nepřízeň počasí se, dle ohlasů studentů, aktivity vydařily.

Třetí den, po vydatné snídani a úklidu chatek, proběhla přednáška Mgr. Jany Douskové na téma prevence patosociálních jevů, oběd a následný odchod na vlakové nádraží.

Třídy se aktivně zapojily, vytvořily fungující kolektiv, spolupráci s nimi hodnotil sbor organizátorů velmi pozitivně.

Všem zúčastněným děkujeme.

Za kolektiv Ondřej Wiener S2A