Exkurze Sklostroj Turnov

Úvod » O škole » Novinky » Exkurze Sklostroj Turnov

Sklostroj Turnov

Dne 3. dubna 2018 od 10:00 do 12:00 hodin se žáci třídy E3A zúčastnili edukativní exkurze ve firmě Sklostroj Turnov CZ, s.r.o..

Pracovníci firmy žáky nejdříve seznámili s chodem celé firmy a osvětlili jim výrobu skla. Studenti byli dále provedeni prostorami firmy. V hlavní hale se rozdělili do tří skupinek a nadále byli provázeni pracovníky přímo z provozu. Studentům byl ukázán stroj, který sklo tvaruje, ale také zdroje vedlejších příjmů firmy, jako např. obrábění na zakázku nebo propůjčení prostor firmě Benteler Automotive.

Třída celkově vyjádřila spokojenost s průběhem celé návštěvy. Exkurze umožnila mnoha studentům poznat chod celé firmy a využít možnosti splnění si povinných praxí na konci školního roku.

Autor: David Kutra (E3A)