Eramus+ 2018-2019

Úvod » O škole » Novinky » Eramus+ 2018-2019

Škola byla úspěšná a podané žádosti v rámci projektu ERASMUS+ byly schváleny.

Projekty jsou zaměřeny na odborné vzdělávání a na školní vzdělávání.

„Technici v zemích EU“ je projekt zaměřený na mobilitu žáků a pracovníků v odborném vzdělávání. V rámci tohoto projektu vycestuje 26 žáků a 6 odborných pedagogů do Irska, Španělska, Bulharska, Polska a Slovenska.

Jazyk pro techniky, technika pro jazyk(áře)je projekt zaměřený na školní vzdělávání pedagogů. V rámci tohoto projektu vycestuje 10 učitelů do Anglie a Německa.

"Jazyky jinakje projekt zaměřený na propojení výuky cizích jazyků a odborných předmětů. V rámci tohoto projektu vycestuje v období srpen 2017 - červenec 2019 celkem 7 vyučujících angličtiny, němčiny a odborných předmětů na kurzy do Velké Británie a Německa. Výstupem z projektu jsou výukové moduly, které mohou využívat i ostatní vyučující.