Harmonizační dny E1B

Úvod » O škole » Novinky » Harmonizační dny E1B
IMG_6941.jpg

Ve druhém zářijovém týdnu se třída E1B zúčastnila harmonizačních dnů. Ty se tradičně uskutečnily v JCampu v Novém Městě pod Smrkem.

První den žáci zahájili pochodem z Hejnic, přes turisticky zajímavé lokality Jizerských hor do Nového Města pod Smrkem. Po příchodu do kempu se žáci ubytovali a zahráli několik seznamovacích her. Po večeři vyhodnotili cestu a promítli fotografie, které cestou pořídili při plnění různých úkolů. Den jsme zakončili táborákem a opékáním buřtů.

Druhý den začal rozcvičkou a po vydatné snídani se žáci zúčastnili strategické hry. Odpolední program zahrnoval pamětní soutěž, sportovní aktivity, vědomostní soutěž a diskuzi zaměřenou na morálku.

Třetí den proběhly sportovní aktivity, úklid chatek a závěrečná reflexe.

Třída se aktivně zapojila do připravených aktivit, spolupráci žáků v třídním kolektivu hodnotili organizátoři pozitivně.

Poděkování za pomoc s organizací patří žákům vyšších ročníků- V. Bursovi, O. Hamrovi a Š. Halířovi.