Turnaj absolventů v sálové kopané - 28. ročník

Úvod » O škole » Novinky » Turnaj absolventů v sálové kopané - 28. ročník
Turnaj absolventů v sálové kopané - 28. ročník

V sobotu dne 17. listopadu 2018 se uskuteční tradiční turnaj absolventů v sálové kopané. Hrají čtyřčlenná družstva vítězů školních turnajů z jednotlivých let a další vybraná družstva včetně družstva současných žáků. Vzhledem k přípravě turnaje je nutné znát počet startujících družstev. Z toho důvodu prosím o sdělení, zda má Vaše mužstvo zájem na tomto turnaji startovat.

Vybírá se startovné 100 Kč za hráče, ze kterého pořadatel zajišťuje občerstvení (párek, pivo nebo limonádu, kávu). Předpokládá se posezení po ukončení turnaje v klubovně tělocvičny školy se zástupci vedení, kde bude možné si zakoupit občerstvení dle vlastního uvážení. Pro družstva na prvních třech místech budou zajištěny ceny.

V tělocvičně se nesmí užívat obuv, která zanechává na zemi stopy (např. černá podrážka a p.).

Věřím, že se i v tomto roce zúčastníte a že svoji účast potvrdíte nejpozději do 12. 11. 2018.

Na adresu: Ing. Kirschner Pavel, SPŠSE, Masarykova 3, 460 84 LIBEREC 1
Email: pavel.kirschner@pslib.cz

Přihlášená družstva se dostaví do tělocvičny školy zadním vchodem do 8:30 hodin. Začátek turnaje bude v 9 hodin.

Děkuji předem za zprávu i negativní. Prosím o zajištění informování ostatních členů.
Děkuji! Na setkání s vámi se těší pořadatelé. Za organizaci Ing. Pavel Kirschner.

Odkaz na předchozí ročník 2017.