Exkurze do rádia

Úvod » O škole » Novinky » Exkurze do rádia
Exkurze do rádia

Ve středu dne 16. 01. 2019 se třída E4B v brzkých ranních hodinách vydala na cestu do Prahy, neboť se jí naskytla neobyčejná příležitost, a to podívat se do prostor společnosti Active Radio a. s.

Žáci, kteří se exkurze zúčastnili, měli možnost se seznámit se strukturou a fungováním této známé mediální společnosti, ale především se jim celé dopoledne věnoval hlavní technik rádia, který je ochotně provedl veškerým technickým zázemím a poskytl jim informace týkající se jejich oborového zaměření. Na závěr prohlídky měli žáci šanci dostat se i do jednotlivých studií, včetně těch, kde se právě živě vysílalo, a pro zajímavost se podívali, jak se vytváří moderní zpravodajství. Při této příležitosti se rovněž tváří v tvář setkali s některými oblíbenými moderátory ze stanice Evropa 2.