Přidej se k nám na Facebooku nebo Instagramu

Úvod » O škole » Novinky » Přidej se k nám na Facebooku nebo Instagramu
 logo socsite.JPG

Věděli jste, že naše škola je kromě svých webových stránek aktivní
také na sociálních sítích?

Náš Facebook  byl založen již v roce 2013 a slouží nejen rodičům našich současných a budoucích žáků, ale také široké veřejnosti. Sdílíme zde veškeré aktuální informace týkající se Přijímacích řízení, Sobot s technikou, Dnů otevřených dveří, Maturitních zkoušek a dalších nezbytností. 

Na Instagramu  se zaměřujeme především na studenty, a to budoucí, současné, či naše absolventy. Snažíme se zachytit život na průmyslovce, sdílet důležité informace a poskytovat tipy na to, jak se zabavit po škole. Velkou část obsahu Instagramu vytváří naši žáci Technického lycea v rámci výuky.

Ve školním časopise Zkrat máte možnost pročíst si články našich žáků, kteří se vyjadřují k různým oblastem. Prohlubují si vzdělání v oblasti analýzy dat, jejich následného zpracování a zároveň si utvářejí vlastní názor na každodenní celosvětové dění. 

Rozhovory, videoblogy či video reportáže z různých školních akcí, které natáčí naši žáci, můžete zhlédnout na YouTube kanál průmkatv.

Abyste měli informace o životě a studiu na průmyslovce, PŘIPOJTE se k našim sociálním sítím. 

Máte dotazy, připomínky nebo nápady na zajímavé články či spolupráci? 
Kontaktujte nás na e-mailu: sekretariat@pslib.cz.