Pozvánka na turnaj absolventů v sálové kopané - 30. ročník

Úvod » O škole » Novinky » Pozvánka na turnaj absolventů v sálové kopané - 30. ročník
Turnaj v sálové kopané na SPŠSE a VOŠ v Liberci

V sobotu dne 12. listopadu 2022 se uskuteční tradiční turnaj absolventů v sálové kopané. Hrají družstva složená z absolventů jedné třídy, včetně jednoho družstva současných žáků. Minimální počet hráčů jsou čtyři. Vzhledem k přípravě turnaje je nutné znát počet startujících družstev alespoň týden předem. Herní systém, bude upraven dle počtu přihlášených družstev.

Vybírá se startovné 150,-Kč za hráče, ze kterého pořadatel zajišťuje občerstvení (párek, pivo nebo limonádu, kávu). Předpokládá se posezení po ukončení turnaje v klubovně tělocvičny školy se zástupci vedení, kde bude možné si zakoupit občerstvení dle vlastního uvážení. Pro družstva na prvních třech místech budou zajištěny ceny.

V tělocvičně se nesmí užívat obuv, která zanechává na zemi stopy (např. černá podrážka a p.).

Přihlášky

Prosím svoji účast potvrďte nejpozději do 4. 11. 2022 na mailovou adresu: vit.zakoucky@pslib.cz

Přihlášená družstva se dostaví do tělocvičny školy zadním vchodem do 8 30 hod. Začátek turnaje bude v 9 00 hodin.

Na setkání s vámi se těší pořadatelé.