Škola získala akreditací odborného vzdělávání a přípravy Erasmus+

Úvod » O škole » Projekty » Erasmus+ » Aktuality » Škola získala akreditací odborného vzdělávání a přípravy Erasmus+
Akreditace Erasmus - SPŠSE a VOŠ Liberec

Jedním z nejvyšších ocenění kvality managementu a realizace mobilit v oblasti odborného vzdělávání a přípravy je  udělení akreditace odborného vzdělávání a přípravy v rámci programu Erasmus+ (2020), která otevírá dveře k širší implementaci strategie internacionalizace školy. Tato akreditace pro nové programové období 2021 – 2027 navazuje na dříve udělenou akreditaci “Mobility VET Charter “ v odborném vzdělávání a přípravě Erasmus+ z roku 2018.

Pro naše žáky to znamená, že se v následujících letech mohou těšit na celou řadu mezinárodních příležitostí, například na vzdělávací pobyty na partnerských zahraničních školách nebo na nabídky krátkodobých i dlouhodobých stáží. Pro vyučující znamená akreditace možnosti dalšího vzdělávání, ať už v jazykové oblasti, nebo v odborné sféře. Díky grantům poskytnutým z programu Erasmus bude moci vycestovat opravdu každý, kdo má zájem se rozvíjet, nelituje úsilí a práce navíc, je aktivní a má dobré nápady.