Erasmus 2021/2022

Úvod » O škole » Projekty » Erasmus » Erasmus 2021/2022

Erasmus+ 2021/2022

V průběhu minulého školního roku nám podařilo realizovat tři běhy stáží. Pevně doufáme, že letos budete moci opět vycestovat a poznávat nové země, lidi, kulturu, rozvinout svoje odborné znalosti, zdokonalit jazykové kompetence...

V rámci projektu Erasmus+ získala škola Akreditaci na projektové období 2021-2027 na realizaci odborných zahraničních stáží. V tomto školním roce budete moci vycestovat do Irska, Polska, Španělska, Itálie a na Slovenskoa Kypr. Stáží se budou moci zúčastnit žáci třetích a čtvrtých ročníků.

Přehled stáží – krátkodobé (zejména pro třetí ročníky):

• Irsko – jeden měsíc
  • Polsko – dva týdny
  • Španělsko – jeden měsíc
  • Itálie – jeden měsíc
  • Slovensko – dva týdny
  • Kypr – dva týdny

Přehled stáží – dlouhodobé – tři měsíce (zejména pro čtvrté ročníky):

• Irsko
  • Španělsko
  • Itálie

Účastníci stáží získají nové odborné kompetence, seznámí se s organizací práce a začlení se do pracovního kolektivu v zahraniční firmě. Konkrétní náplň práce každého účastníka bude záviset na studovaném oboru.

• Délka praxe bude 5 dní v týdnu.
  • Ve volných dnech budou exkurze nebo individuální akce. Účastníci tak budou mít dostatek času poznat hostitelskou zemi.
  • Na konci stáže obdrží účastníci doklad o získané praxi ECVET a Europass Mobilita.

Stáže jsou plně hrazené z prostředků Evropské unie.