Erasmus 2022/2023

Úvod » O škole » Projekty » Erasmus+ » Erasmus 2022/2023

Erasmus+ 2022/2023

V rámci projektu Erasmus+ získala škola Akreditaci na projektové období 2021-2027 na realizaci odborných zahraničních stáží. V tomto školním roce budete moci vycestovat do Irska, Španělska, Polska, na Maltu, Kypr a Slovensko. Stáží se budou moci zúčastnit žáci třetích a čtvrtých ročníků.

Účastníci stáží získají nové odborné kompetence, seznámí se s organizací práce a začlení se do pracovního kolektivu v zahraniční firmě. Konkrétní náplň práce každého účastníka bude záviset na studovaném oboru.

• Délka praxe bude 5 dní v týdnu.
  • Ve volných dnech budou exkurze nebo individuální akce. Účastníci tak budou mít dostatek času poznat hostitelskou zemi.
  • Na konci stáže obdrží účastníci doklad o získané praxi ECVET a Europass Mobilita.

Stáže jsou plně hrazené z prostředků Evropské unie.

Online přihlášky

Termín pro odevzdání přihlášky je 21.10.2022.

S případnými dotazy se obracejte na Štěpánku Rejnartovou nebo Barboru Kadlecovou.

A jak se dařilo našim šikovným studentům na Maltě?