MSV 3D

MSV 3D patří mezi naše dlouhodobě významné a aktivně spolupracující partnery.

MSV 3D podporuje naši školu finančně, materiálně a také zápůjčkami technologií s odbornou lidskou podporou.

MSV 3D umožňuje trvale našim nejlepším studentům rozvinout praktické dovednosti a uplatnit jejich teoretické znalosti na konkrétních projektech. Naši školu podporuje materiálně a naše studenty podporuje možností pravidelných brigád. Řada našich absolventů je následně přijímána do trvalého pracovního poměru.

Společnost MSV 3D je jejím majitelem systematicky budována od roku 1995. Zákazníkům nabízí moderní postupy a technologie pro oblast tváření a ohýbání kovových a plastových trubek. Vyvíjí plně automatizované víceúčelové stroje a výrobní linky. Její výrobky jsou technicky vyspělé a v globálním automobilovém průmyslu vysoce konkurenceschopné. Společnost MSV 3D je vlastníkem řady patentů, užitných průmyslových vzorů a je certifikována podle standardu ISO 9001:2015.