Aktuální informace pro uchazeče naleznete na stránce prumyslovkaliberec.cz

Okresní kolo a krajské finále středoškolského atletického poháru

Úvod » O škole » Úspěchy » Okresní kolo a krajské finále středoškolského atletického poháru
Atletika

Okresní kolo

Dne 21.9. 2017 se konalo okresní kolo středoškolského atletického poháru (SAP). Naši studenti v něm skvěle zabojovali a zvítězili, před družstvem z Kateřinek, které porazili o více než 300 bodů. Kluci jasně postoupili do krajského finále. Jedinou kaňkou na postupu je zranění Petra Škody (natažený sval), kterého budeme velmi obtížně nahrazovat a jeho body budou v krajském finále chybět.

Krajské finále

V Turnově se dne 26.9. 2017 konalo krajské finále středoškolského atletického poháru (SAP). Naše družstvo si vedlo slušně a obsadilo bohužel až druhé (nepostupové) místo za "záchranáři" z Kateřinek. Prohráli jsme velmi těsně o 62 bodů.

Soutěž byla velmi ovlivněna počasím, které znemožnilo uskutečnit závod ve skoku vysokém chlapců. Tam, by na tom bylo družstvo z Kateřinek jistě lépe asi o 200 bodů. Největší ztrátu jsme nabrali na trati 400 metrů, kde nám proti výsledku z okresního kola chyběl výkon Petra Škody, který se na okresním kole zranil. Kdyby byl zdráv udělali by jsme o 300 bodů více a pravděpodobně bychom zvítězili. Ale na kdyby se ve sportu ani v životě nehraje, proto jsme skončili až druzí.

Na fotce zleva stojí: Petr Škoda (S4A), Marek Uhlíř (E3A), Jiří Arnošt (S4A), Adam Kleprlík (L2), Marek Kučera S1B, Filip Ditrich (L2), dole v podřepu z leva: Adam Kadlec (S1A),  Marek Novák (P1), David Pařík (E3B), na stupni sedí Tomáš Dufek (E3B). Na fotce již chybějí Martin Kohout P2, Martin Adamec (E2B) a Josef Hanuš (E3A)