Aktuální informace pro uchazeče naleznete na stránce prumyslovkaliberec.cz

Úspěch na republikovém finále SŠ ve stolním tenisu

Úvod » O škole » Úspěchy » Úspěch na republikovém finále SŠ ve stolním tenisu
Stupně vítězů jednotlivců - Pohár starosty Vlašimi.

Ve dnech 20. - 21. 11. 2018 se ve Vlašimi konalo republikové finále SŠ ve stolním tenisu, do kterého se dostalo, hodně nečekanou výhrou v krajském finále, i družstvo chlapců z naší školy ve složení: Martin HUK (S3B), Martin PAŘÍZEK (E3B), Martin KOŠEK (P4) a Denis TAUCHMAN (P1).

Ve skupině jsme nejdříve porazili SŠPTA Jihlava 4:1 a poté prohráli s GJP Praha 4:2. Těmito výsledky jsme byli nalosování do čtvrtfinále proti pozdějšímu vítězi - Sportovnímu gymnáziu Ostrava - Zábřeh a prohráli zde 4:1. Ve skupině o 5. - 8. místo jsme nejdříve prohráli po boji 4:1 s Gymnázium Litoměřice a pak porazili Gymnázium České Budějovice 4:1. Takže naše družstvo celkově obsadilo krásné 7. místo ze 13 účastníků.

Součástí republikového finále byl vložený turnaj jednotlivců o Pohár starosty Vlašimi, kde Martin PAŘÍZE (E3B) obsadil společné 3. místo. Oba vítězní chlapci byli ze Sportovního gymnázia Ostrava - Zábřeh.

Celé naše družstvo vzorně reprezentovalo školu a patří jim za to velké poděkování a gratulace včetně vedoucího družstva Bc. Karla Engelmanna.