Okresní kolo SLSŠ ve florbale

Úvod » O škole » Úspěchy » Okresní kolo SLSŠ ve florbale

Dne 7. 2. 2019 se konalo v hale SPORTPARK Liberec okresní kolo SLSŠ ve florbale chlapců, kategorie V. (1. - 4. ročníky), kterého se účastnilo i družstvo naší školy. Složení družstva bylo podobné jako při pondělním turnaji (mladší) a v konkurenci dalších 4 týmů jsme obsadili postupové 2. místo, když jsme prohráli s vítězem skupiny, MŠ a SŠ Na Bojišti, 1:2.

Doufám, že navážeme na úspěchy z loňského roku, kdy jsme postoupili až do kvalifikace o republikové finále.

Reprezentační družstvo tvořili:

Petr CHLAD (E3A), Filip MIKŠANÍK a Tomáš BAHNÍK (oba E2B), Lukas KREJČÍ a Jakub PEJZNOCH (oba S3B), Vojtěch MATĚJKA a Daniel PÍPA (oba S3A), Matěj VEDRAL (S2B), Richard KOMŇACKÝ (L2), Vít HONZÍK (E2A), Lukáš NEZBEDA (L1), Jakub VACEK (E1C), Vojtěch KLUCHO (P3), Richard MEDLÍK (S4B).