2. místo v Republikovém finále v Jindřichově Hradci

Úvod » O škole » Úspěchy » 2. místo v Republikovém finále v Jindřichově Hradci
Volejbal 2.jpg

Ve dnech 2. - 3. dubna 2019 se volejbalové družstvo naší školy zúčastnilo Republikového finále v Jindřichově Hradci. Mezi 6 vítězi krajských kvalifikací obsadilo po výborných výkonech vynikající 2. místo.

Ve skupině jsme podlehli pozdějšímu vítězi Gymnáziu pod Svatou Horou Příbram 2:0 a po dramatickém boji porazili SPŠ Resslova Ústí nad Labem 2:0.

V semifinále jsme vyhráli 2:0 nad těžkým soupeřem Gymnáziem Kojetín, vítězem druhé skupiny a postoupili do finále. Soupeřem bylo opět Gymnázium Příbram a utkání skončilo velmi těsnou naší porážkou / 23:25 a 19:25 /.

Přesto naši kluci zaslouží uznání a pochvalu za vynikající reprezentaci školy a také Libereckého kraje. Navíc byl Matouš Drahoňovský vyhodnocen nejvšestrannějším hráčem celého finálového turnaje.

Reprezentovali: V. Hořák, kapitán -  S4A, J. Hanuš - E4A, M. Drahoňovský, O. Mindl - S3B, M. Skřivánek - L3, M. Kučera - S2B, R. Dvořák, M. Hofer - L1, Š. Bryknar a V. Burian - S1B. Z důvodu nemoci se nemohl zúčastnit J. Mencl - S1A.

Na fotografiích smutek po prohraném finále a radost ze stříbrných medailí.

Mgr. Stanislav Krotil