Čtyřnozí roboti na ČVUT Praha a SPŠSE Liberec

Úvod » O škole » Úspěchy » Čtyřnozí roboti na ČVUT Praha a SPŠSE Liberec
ROBOT.jpg

Deník E15.CZ 17.5.2021 zveřejnil informaci o daru, který získala ČVUT PRAHA od americké armády. Jde o prvního z trojice čtyřnohých robotů určených k dalšímu rozvoji autonomního chování a spolupráce.

Ve stejném čase dokončil náš student Jakub Jon (S4B) práci na své vizi čtyřnohého robota a naše škola tím získává rovněž zajímavou učební pomůcku pro podporu výuky robotiky. Jakub bude se svým čtyřnohým robotem soutěžit v celostátním kole SOČ. Přejeme hodně úspěchů v soutěži a výsledek jeho práce můžeme shlédnout pod níže uvedenými odkazy.

Rád bych na tomto místě poděkoval panu Miroslavu Krejčíkovi, majiteli firmy MSV SYSTEMS CZ za to, že našeho studenta podpořil darováním servopohonů v hodnotě přes 12.000Kč.

Ing. Jiří Haňáček

Odkaz na článek v deníku E15.cz

Odkaz na krátké video Jakubova čtyřnohého robota
Odkaz na Jakubovu soutěžní práci

Odkaz na web firmy MSV SYSTEMS CZ, s.r.o.