SOČ 2021/2022 - celostátní kolo - zase 1. ;-) a 4. a 7. a 11. místo

Úvod » O škole » Úspěchy » SOČ 2021/2022 - celostátní kolo - zase 1. ;-) a 4. a 7. a 11. místo
soc.jpg

Ve dnech 10.-11. června 2022 proběhla na Gymnáziu J. Ortena v Kutné Hoře celostátní přehlídka 44. ročníku soutěže Středoškolská odborná činnost. Každý účastník natočil a publikoval na YouTube videoprezentaci. Před odbornou porotou měl 5 minut na shrnutí nejdůležitějších částí práce a 15 minut reagoval na dotazy.

Z krajského kola postoupilo 5 soutěžících z naší školy v následujících kategoriích:

Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie

1. místo: Michaela Hübnerová, Jan Smutný (P4)Algoritmizace s Micro:bit - vedoucí práce Ing. T. Kazda, DiS.

Zvláštní cena: Návrh do soutěže o cenu České hlavičky – Ingenium "Svět počítačů a komunikace"

Strojírenství, hutnictví a doprava

4. místo: František Müller (S4B) - Lanová brzda - vedoucí práce Ing. P. Táborský

Informatika

7. místo: Adam Antoš (P4)Aplikace pro správu a monitoring napájení virtuálních serverů - vedoucí práce Mgr. M. Stehlík

Elektrotechnika, elektronika a telekomunikace

11. místo: Jan Švec (E4C)Automatizace kontroly kvality kompletních klimatizačních dílů - vedoucí práce Ing. R. Pavlíček

Všem účastníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Kompletní výsledky ústředního kola.