Soutěž v automatizaci v závodě SMC – krásné 6. místo našich studentů

Úvod » O škole » Úspěchy » Soutěž v automatizaci v závodě SMC – krásné 6. místo našich studentů
Soutěž v automatizaci v závodě SMC

Dne 15. 6. 2022 se naše škola účastnila soutěže v automatizaci ve výrobním závodě firmy SMC ve Vyškově. Soutěžilo se v pěti disciplínách, a to v praktickém sestavování pneumatických a elektropneumatických obvodů, v online tvorbě a simulaci těchto obvodů, dále v identifikaci komponent a stavby dle dokumentace, hledání závad na jednoúčelovém stroji a v testu všeobecných znalostí.

Naši školu reprezentovali studenti 3. ročníku v oboru robotika, a to Marek Čihula, Ondřej Syřiště a Filip Gujda. Soutěže se účastnilo celkem 18 středních technických škol z České a Slovenské republiky a naše družstvo se umístilo na výborném šestém místě. Našim šikovným studentům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Autor: Ing. Petr Táborský