3. místo ve finále florbalu chlapců

Úvod » O škole » Úspěchy » 3. místo ve finále florbalu chlapců
Subterra Cup 2023 mužstvo Strojka

Dobrý den,

ve středu 22.3. 2023 se uskutečnilo finále chlapců ve florbale v rámci Subterra Cupu 2023. Turnaj byl rozdělen na 2 osmičlenné skupiny, Západ a Východ.

Hlavní skupiny byly dále rozděleny na 2 podskupiny, ze kterých se postupovalo z 1. místa přímo do semifinále, nebo z dalších míst do čtvrtfinále.

Naše mužstvo se ve skupině postupně střetlo se školami z Plzně, Prahy a Benešova.

1. Strojka vs VOŠ a SPŠSE Plzeň 6:2
  2. Strojka vs OA Bubeneč 4:3
  3. Strojka vs Gymnázium Benešov 1:5

Se ziskem 6 bodů jsme postoupili z prvního místa přímo do semifinále. V semifinále jsme se opět potkali s průmyslovkou z Plzně a ti nám oplatili porážku ze skupiny 2:5 a poslali nás do utkání o 3. místo.

Poslední utkání jsme sehráli opět s Gymnáziem Benešov. V tomto zápase jsme naopak oplatili porážku ze skupiny my a zvítězili poměrem 4:3 i přes to, že jsme celý zápas dotahovali. V posledních 2 minutách jsme dokonali obrat po gólech Davida Vrátného a Šimona Stránského.

Na závěr turnaje byli vyhlašováni nejlepší hráči do All Star týmu, ve kterém se objevil i člen našeho mužstva Jakub Švarc.