Ocenění školy v hlasování "Doporučeno zaměstnavateli 2014"

Úvod » O škole » Úspěchy » Ocenění školy v hlasování "Doporučeno zaměstnavateli 2014"
DZ_ZNAK-02.jpg

Za přítomnosti řady personalistů významných firem v regionu bylo naší škole předáno významné ocenění "DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI 2014".
Slavnostní akt proběhl ve čtvrtek 24. 10. 2014 ve firmě DRYLOCK v Hrádku nad Nisou.

1. místa si ceníme zejména proto, že tak rozhodly hlasováním firmy v regionu.

Je to výsledek společného úsilí pedagogů a studentů a naplnění hesla ve štítu naší školy "VIRIBUS UNITIS" (společnými silami), které zdobí naši školu od jejího založení v roce 1876, proto všem patří  poděkování.

Škola v minulosti získala řadu ocenění (například ŠKOLA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2011, nebo SVĚTOVÁ ŠKOLA), ale 1. místo v hlasování "DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI 2014" (= škola s kvalitní přípravou na zaměstnání) považujeme za jedno z nejcennějších.