Reprezentace školy v matematické a fyzikální olympiádě

Úvod » O škole » Úspěchy » Reprezentace školy v matematické a fyzikální olympiádě
Albert_Einstein_Head.jpg

Studenti naší školy se v krajských kolech olympiády v matematice a fyzice mezi gymnazisty opět neztratili. Škoda jen, že byli jedinými zástupci mimogymnaziálních škol.

Dalibor Bakala (P2) obsadil v matematické olympiádě (MO kategorie B) 2. místo!!!
(Stal se jedním ze dvou úspěšných řešitelů tohoto kola, což dokazuje, že příklady byly velice náročné)

Kristýna Kučerová (P1) obsadila v MO kategorie C 4. místo, (z 32 účastníků, bylo pouze 13 úspěšných řešitelů).
V kategorii C účastnili ještě tito naši studenti: Čeněk Žid (L1), Pavel Šafář (P1), Daniel Rytina (P1).

Pavel Šafář (P1), vedle účasti v matematické olympiádě se stal úspěšným řešitelem fyzikální olympiády, kde obsadil pěkné 6. místo.

Za reprezentaci školy patří studentům ocenění a poděkování!!!

(12. 5. 2014)