Vítězství v republikovém finále - historický úspěch

Úvod » O škole » Úspěchy » Vítězství v republikovém finále - historický úspěch
P1330529.JPG

Ve čtvrtek 10. 5. 2012 školní volejbalový tým pod vedením kouče a pedagoga v jedné osobě Standy Krotila zvítězil v celorepublikovém finále středních škol v Kostelci nad Orlicí.

Cesta k titulu (viz podrobnější zpráva trenéra):

• Kvalifikace do okresního kola (oblastní kolo) -  Gymnázium Jeronýmova 7.3. 2012
  • Okresní kolo - Gymnázium Jeronýmova 14. 3. 2012
  • Krajské kolo - Gymnázium Česká Lípa
  • Kvalifikace do národního kola - Kostelec nad Orlicí 17. 4. 2012
  • Finále národního kola - Kostelec nad Orlicí 10. 5. 2012 (finálová tabulka)

O titul se zasloužili: Petr Vičar - kapitán, Adam Kraus, Vojtěch Hansal, Adam Nejedlý, David Macháč, Ondřej Nič, Dominik Ducháč, Tomáš Hrdlička, Tomáš Kubišta a Jan Zeman. (Nejužitečnějším hráčem finále byl vyhlášen Petr Vičar)
Vítězný tým
Stojící zleva:
Dominik Ducháč (E2A) - smečař; Ondřej Nič (E2B) - blokař; Jan Zeman (L1) - blokař; Vojtěch Hansal (S3B) - univerzál;
Adam Kraus (S4A) - blokař; David Macháč (P3) - libero; Petr Vičar (A4) - smečař, kapitán;
Stanislav Krotil - pedagog a trenér - nehrající ;-)
V pokleku zleva:
Tomáš Kubišta (S1B) - univerzál; Adam Nejedlý (S3B) - nahrávač; Tomáš Hrdlička (S2A) - smečař
Zpráva od trenéra, tabulka finálových výsledků, foto týmu: po zápase, druhý den v ředitelně ;-)

Vyšlo také v Libereckém deníku 17. 5. 2012

Za vzornou reprezentaci školy a Libereckého kraje děkujeme a  b l a h o p ř e j e m e!!!!