Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
O3T |
|
|
|
exku |
exku |
exku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
Pluhařová Zuzana |
|
|
|
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtová Pavlína |
|
|
|
.. |
- |
CHP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Břeská Štěpánka |
|
- |
- |
- |
.. |
.. |
ZEN |
MRÁ |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
Kazda Tomáš |
|
- |
STE |
STE |
STE |
STE |
STE |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
Kolnerová Michaela |
|
- |
- |
- |
.. |
SAT |
TRN |
- |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
Králová Pavla |
|
POK |
- |
REI |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
Kramsová Marie |
|
- |
- |
.. |
TRN |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
Krotilová Martina |
|
.. |
OSČ |
KTS |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
Renčínová Dagmar |
|
|
.... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Táborský Petr |
|
.. |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
.. |
.. |
- |
|
|
|
|
|
Teplý Jan |
|
|
|
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valešová Zuzana |
|
.. |
.. |
- |
.. |
REI |
.. |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
Závacká Jana |
|
- |
- |
- |
- |
.. |
.. |
ZEN |
- |
- |
|
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Pluhařová Zuzana |
7 |
přesun <<
|
TTE |
O3T (TEXT) |
U21 |
z 18.3. 6. hod |
|
Albrechtová Pavlína |
5. hod, 3. - 4. hodObecný pedagogický dohled |
|
Chlum Pjatáková Anna |
5 |
spojeno
(ALB PedD)
|
PRT |
T2 (PRT1) |
TUD |
|
|
Kalinová Jana |
7 |
přesun <<
|
STT |
S4A |
A330 |
z 14.3. 4. hod |
8 |
změna
|
CAD |
S2A (sk1) |
DisV |
|
9 |
změna
|
CAD |
S2A (sk1) |
DisV |
|
|
Kopal Ivan |
4 |
přesun <<
|
FYZ |
S1A |
A321 |
z 5. hod |
5 |
přesun >> |
FYZ |
S1A |
|
na 4. hod |
|
Krotil Stanislav |
3 |
supl.
(KRO proj)
|
CJL |
E1C |
A235 |
přespočetná hod. |
|
Mrákotová Monika |
7 |
spojeno
(BŘE proj)
|
TEV |
E4B |
A023 |
|
|
Osčádal Jaromír |
2 |
supl.
(KRO proj)
|
FYZ |
E1B |
A105 |
přespočetná hod. |
|
Petříček Ivo |
6 |
přesun <<
|
ZAE |
E2B |
A111 |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
ZAE |
E2B |
|
na 6. hod |
|
Poláková Kristýna |
1 |
spojeno
(KRP nem)
|
ANJ |
S4A (ANJ1) |
A330 |
|
1 |
změna
|
ANJ |
S4A (ANJ2) |
A330 |
|
|
Prokeš Karel |
6 |
přesun <<
|
TED |
S1A |
A321 |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
TED |
S1A |
|
na 6. hod |
|
Rejc Ivo |
3 |
spojeno
(KRP nem)
|
ANJ |
S4B (ANJ1) |
A311 |
|
5 |
spojeno
(VAL nem)
|
ANJ |
P4 (ANJ1) |
A307 |
|
|
Satrapa Filip |
4 |
navíc
|
ELE |
S2A |
A320 |
přespočetná hod. |
5 |
supl.
(KOL nem)
|
ZAE |
E1A |
A315 |
dozor |
|
Stehlík Michal |
2 |
spojeno
(KZD OČR)
|
WEB |
P3A (sk2) |
B314 |
|
3 |
spojeno
(KZD OČR)
|
WEB |
P3A (sk2) |
B314 |
|
4 |
supl.
(KZD OČR)
|
WEBv |
L4 (WEB) |
B313 |
dozor |
5 |
supl.
(KZD OČR)
|
WEBv |
L4 (WEB) |
B313 |
dozor |
6 |
supl.
(KZD OČR)
|
WEBv |
L4 (WEB) |
B313 |
dozor |
|
Trněný Lukáš |
4 |
supl.
(KRM proj)
|
CJL |
S4A |
A330 |
přespočetná hod. |
6 |
supl.
(KOL nem)
|
ZSV |
E3C |
A238 |
přespočetná hod. |
|
Vacková Kristýna |
1 |
přesun >> |
MAT |
E1B |
|
na 4. hod |
4 |
přesun <<
|
MAT |
E1B |
A105 |
z 1. hod |
|
Zenkl Petr |
6 |
supl.
(BŘE proj)
|
TEZ |
E4A |
A237 |
přespočetná hod. |
7 |
supl.
(ZÁV proj)
|
ELT |
E2C |
A305 |
přespočetná hod. |
|
Změny v rozvrzích tříd |
E1A |
5 |
ZAE |
|
A315 |
supluje |
SAT |
(KOL) |
8 |
TED |
sk1 |
|
odpadá |
|
(KOL) |
9 |
TED |
sk1 |
|
odpadá |
|
(KOL) |
|
E1B |
1 |
MAT |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
2 |
FYZ |
|
A105 |
supluje |
OSČ |
(KRO) |
4 |
MAT |
|
A105 |
přesun << |
VAK |
z 1. hod |
4 |
TED |
|
|
odpadá |
|
(KOL) |
|
E1C |
1 |
CJL |
|
|
odpadá |
|
(KRO) |
3 |
CJL |
|
A235 |
supluje |
KTS |
(KRO) |
|
P1A |
|
S1A |
4 |
FYZ |
|
A321 |
přesun << |
KOP |
z 5. hod |
4 |
MEC |
|
|
odpadá |
|
(TÁB) |
5 |
FYZ |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
6 |
TED |
|
A321 |
přesun << |
PRK |
z 7. hod |
7 |
TED |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
|
E2B |
1 |
ANJ |
ANJ1 |
|
odpadá |
|
(VAL) |
5 |
CJL |
|
|
odpadá |
|
(ZÁV) |
6 |
ZAE |
|
A111 |
přesun << |
PET |
z 7. hod |
7 |
ZAE |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
|
E2C |
3 |
MEC |
|
|
odpadá |
|
(KRM) |
7 |
ELT |
|
A305 |
supluje |
ZEN |
(ZÁV) |
|
S2A |
4 |
ELE |
|
A320 |
navíc |
SAT |
|
4 |
ANJ |
ANJ1 |
|
odpadá |
|
(KRP) |
4 |
ANJ |
ANJ2 |
|
odpadá |
|
(VAL) |
6 |
ZSV |
|
|
odpadá |
|
(KRO) |
8 |
CAD |
sk1 |
DisV |
změna |
KAL |
|
9 |
CAD |
sk1 |
DisV |
změna |
KAL |
|
|
S2B |
1 |
CAS |
sk1 |
|
odpadá |
|
(TÁB) |
2 |
CAS |
sk1 |
|
odpadá |
|
(TÁB) |
3 |
MEC |
|
|
odpadá |
|
(TÁB) |
5 |
ZSV |
|
|
odpadá |
|
(KRO) |
|
O2B |
|
T2 |
5 |
PRT |
PRT1 |
TUD |
spojí |
CHP |
(ALB) |
|
E3B |
|
E3C |
6 |
ZSV |
|
A238 |
supluje |
TRN |
(KOL) |
|
P3A |
2 |
WEB |
sk2 |
B314 |
spojí |
STE |
(KZD) |
3 |
WEB |
sk2 |
B314 |
spojí |
STE |
(KZD) |
|
P3B |
|
S3B |
7 |
_3DV |
3dt |
|
odpadá |
|
(TÁB) |
8 |
_3DV |
3dt |
|
odpadá |
|
(TÁB) |
|
O3T |
7 |
TTE |
TEXT |
U21 |
přesun << |
PLU |
z 18.3. 6. hod |
skup TEXT: 5. hod, 4. hod, 3. hod exkurze, návštěvy, DOD |
|
E4A |
6 |
TEZ |
|
A237 |
supluje |
ZEN |
(BŘE) |
|
E4B |
7 |
TEV |
|
A023 |
spojí |
MRÁ |
(BŘE) |
|
E4C |
|
P4 |
4 |
EKO |
|
|
odpadá |
|
(BŘE) |
5 |
ANJ |
ANJ1 |
A307 |
spojí |
REI |
(VAL) |
6 |
CJL |
|
|
odpadá |
|
(ZÁV) |
|
S4A |
1 |
ANJ |
ANJ1 |
A330 |
spojí |
POK |
(KRP) |
1 |
ANJ |
ANJ2 |
A330 |
změna |
POK |
|
4 |
CJL |
|
A330 |
supluje |
TRN |
(KRM) |
7 |
STT |
|
A330 |
přesun << |
KAL |
z 14.3. 4. hod |
|
S4B |
3 |
ANJ |
ANJ1 |
A311 |
spojí |
REI |
(KRP) |
|
L4 |
4 |
WEBv |
WEB |
B313 |
supluje |
STE |
(KZD) |
5 |
WEBv |
WEB |
B313 |
supluje |
STE |
(KZD) |
6 |
WEBv |
WEB |
B313 |
supluje |
STE |
(KZD) |
8 |
EKO |
|
|
odpadá |
|
(BŘE) |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
O3T
|
Hodina: 3. - 5. hod, Skupina: TEXT, Učitel: Albrechtová Pavlína
|
|