Komunikační program, tisk a firemní kultura

Úvod » O škole » Projekty » Kompetence 4.0 » Fiktivní firma č. 54 - Robotická laboratoř » Novinky » Komunikační program, tisk a firemní kultura
ShrnutiKvetenFF54.jpg

V měsíci KVĚTNU řešila naše firmička další pracovní listy, kde jsme si uvědomili důležitost firemní kultury pro to, aby naše firmička byla „in“ a taky v budoucnu jednoduše nalákala další nové zaměstnance. Řešili jsme další tisk na naší 3D tiskárně, kde jsme museli přepracovat polovinu rohů pro kryt našeho DrinkSoft zařízení a ty jsme museli znovu vytisknout s drážkou, na kterou jsme nepomysleli. Je to škoda času i materiálu, jeden roh se tiskne necelých 6 hodin. Dále jsme připravili komunikační program mezi displejem a řídicím systémem PLC, to nám zabralo hodně času. Koncem měsíce jsme se přihásili na webové stránky firmiček do tržiště a někteří sami, ale většina členů firmiček vyplnila závěrečný test na naší společné schůzce u nás ve škole – byl to takový průřez pracovními listy, i když nám ještě pár posledních listů zbývá k vyplnění do dalšího měsíce.