Vyučující

Úvod » Obory » Technické lyceum » Vyučující
Filtrace:

PhDr. Zuzana BERNÁTOVÁ (Bá)

Pracovní zařazení: pedagog, třídní učitelka L4
Konzultační hodiny: Pá 10:00 - 10:45 (A316)

Mgr. Jana DOUSKOVÁ (Dk)

Pracovní zařazení: pedagog, preventistka
Konzultační hodiny: Pá 10:00 - 11:30 (A316)

Mgr. Blanka HOLUBCOVÁ (Há)

Pracovní zařazení: pedagog
Konzultační hodiny: Po 8:55 - 9:40 (A316)

Bc. Leona JENČOVÁ (Jč)

Pracovní zařazení: pedagog
Konzultační hodiny: kdykoli po telefonické domluvě (B306)

Mgr. Jiřina JIRSÁKOVÁ (Já)

Pracovní zařazení: pedagog
Konzultační hodiny: Po 12:45 - 13:30 (A308)

Ing. Jana KALINOVÁ (Kn)

Pracovní zařazení: pedagog, třídní učitelka S2A
Konzultační hodiny: Po 12:45 - 13:30 (A328)

Ing. Tomáš KAZDA, DiS. (Kz)

Pracovní zařazení: pedagog, třídní učitel P1A
Konzultační hodiny: Pá 14:30 - 16:00 (B306)

RNDr. Eva KIRSCHNEROVÁ (Ká)

Pracovní zařazení: pedagog
Konzultační hodiny: Út 10:00 - 10:45 (A306)

Mgr. Ivan KOPAL (Ko)

Pracovní zařazení: pedagog, třídní učitel S3B
Konzultační hodiny: Po 13:40-14:25 (A308)

Mgr. Lucie KRAJČÍROVÁ (Kl)

Pracovní zařazení: pedagog, třídní učitelka E1A
Konzultační hodiny: Po 13:40 - 14:25

Ing. Marie KRAMSOVÁ (Km)

Pracovní zařazení: pedagog, třídní učitel S3A
Konzultační hodiny: Po 16:25 - 17:10 (A318)

Mgr. Stanislav KROTIL (Kt)

Pracovní zařazení: pedagog
Konzultační hodiny: kdykoli po telefonické domluvě (A316)

Mgr. Lucie MACHÁLKOVÁ (Ml)

Pracovní zařazení: pedagog, vedoucí předmětové komise všeobecně vzdělávacích předmětů, třídní učitelka E4A
Konzultační hodiny: St 8:55 - 9:40 (A313)

Ing. Bc. Aleš NAJMAN (Na)

Pracovní zařazení: pedagog
Konzultační hodiny: Čt 10:00 - 10:45 (A328, B113)

Mgr. Jaromír OSČÁDAL (Os)

Pracovní zařazení: pedagog, třídní učitel P3
Konzultační hodiny: Po 14:25 - 15:20 (A308)

PaedDr. Eva POLÁKOVÁ (Pl)

Pracovní zařazení: pedagog, výchovná poradkyně, vedoucí předmětové komise cizích jazyků
Konzultační hodiny: Po 8:55 - 9:40 (A312), výchovné poradenství v kabinetu (A301) Čt 11:50-13:30

Ing. Ivo REJC (Rj)

Pracovní zařazení: pedagog
Konzultační hodiny: Po 10:45 - 11:40 (A312)

Mgr. Michal STEHLÍK (St)

Pracovní zařazení: pedagog
Konzultační hodiny: Po 11:55 - 12:30 (B306)

Mgr. Jan ŠIMŮNEK (Ši)

Pracovní zařazení: pedagog, vedoucí předmětové komise přírodovědných předmětů, třídní učitel P4
Konzultační hodiny: Po 10:00 - 11:30 (A114)

Ing. Petr TÁBORSKÝ (Tb)

Pracovní zařazení: pedagog, třídní učitel S4B
Konzultační hodiny: Pá 11:50 - 12:35 (A318)

Mgr. Vít ZÁKOUCKÝ (Zv)

Pracovní zařazení: pedagog, třídní učitel S1A
Konzultační hodiny: Po 11:50 - 12:35 (C202)