Harmonogram roku

Úvod » Pro studenty » Harmonogram roku

Pro studenty

Období školního vyučování:                                                                               

1. pololetí 1. 9. 2022 (Čt) - 31. 1. 2023 (Út)
2. pololetí 1. 2. 2023 (St) - 30. 6. 2023 (Pá)
začátek ve školním roce 2023/2024 4. 9. 2023 (Po)

 

Prázdniny                                    

podzimní 26. 10. 2022 (St) a 27. 10. 2022 (Čt)
vánoční 23. 12. 2022 (Pá) - 2. 1. 2023 (Po)
jednodenní pololetní 3. 2. 2023 (Pá)
jarní 20. - 24. 2. 2023 (Po - Pá)
velikonoční 6. 4. 2023 (Čt)
hlavní 1. 7. 2023 (So) - 1. 9. 2023 (Pá)

 

Uzavření klasifikace

za 1. čtvrtletí 10. 11. 2022 (Čt)
za 1. pololetí 27. 1. 2023 (Pá)
za 3. čtvrtletí 5. 4. 2023 (St)
za 2. pololetí - maturitní ročník 24. 4. 2023 (Po)
za 2. pololetí 23. 6. 2023 (Pá)

 

klasifikační porady (B205)

za 1. čtvrtletí 11. 11. 2022 (Pá) v 13:30 hod.
za 1. pololetí 30. 1. 2023 (Po) ve 14:30 hod.
za 3. čtvrtletí 111. 4. 2023 (Út) v 8:00 hod.
za 2. pololetí - maturitní ročník 25. 4. 2023 (Út) ve 14:30 hod.
za 2. pololetí 26. 6. 2023 (Po) ve 14:00 hod.

 

harmonizační dny

I. turnus - S1A, S1B

 5. - 6. 9. 2022

II. turnus - P1A, P1B

 6. - 7. 9. 2022

III. turnus - E1A, E1C

 7. - 8. 9. 2022

IV. turnus - E1B

 8. - 9. 9. 2022

 

Maturitní zkoušky (viz. informace pro maturanty na webu školy)

ukončení studia 4. ročníků (vydání vysvědčení) 28. 4. 2023 (Pá)
písemné práce (PP) z ČJ a CJ duben 2023 
didaktické testy (DT), Matematika+ 2. - 5. 5. 2023 
praktické zkoušky (PZO)  26. 4. 2023 (S), 9. - 12. 5. 2023 (E+IT) 

obhajoby MP 

15. - 19. 5. 2023 
ústní zkoušky

22. 5. - 25. 5. 2023 (E4C, L4, S4A, S4B); 29. 5. - 2. 6. 2023 (E4A, E4B, P4)

předání maturitních vysvědčení červen 2023
podzimní zkušební období září 2023

 

Absolutorium VOŠ

absolutorium VOŠ červen 2023 (bude upřesněno) 

 

tělovýchovné kurzy (viz. informace pro studenty na webu školy)

Lyžařský výcvikový kurz - I. turnus - P1A + P1B 2. - 6. 1. 2023
Lyžařský výcvikový kurz - II. turnus - S1A + S1Bpro  z důvodu nevyhovujících sněhových podmínek, kurz prozatím zrušen
Lyžařský výcvikový kurz - III. turnus - E1A + E1B 16. - 20. 1. 2023 
Lyžařský výcvikový kurz - IV. turnus - E1C 23. - 27. 1. 2023 

 

 
Sportovně turistický kurz - I. turnus 5. - 9. 6. 2023 
Sportovně turistický kurz - lI. turnus 12. - 16. 6. 2023
Sportovně turistický kurz - Ill. turnus 19. - 23. 6. 2023

 

Další akce

PREZENTACE NA VÝSTAVÁCH VZDĚLÁVÁNÍ

Feduca Frýdlant  
EDUCA MY JOB Liberec 13. - 15. 10. 2022
Burza škol Nový Bor 9. 11. 2022 od 15:00 hod. do 17:00 hod.
Burza škol Semily 8. 11. 2022 od 8:30 hod. do 17:00 hod.
Schůzka rodičů a vycházejících žáků s řediteli středních škol - Tanvald 23. 11. 2022 od 16:00 hod.

 

Dny otevřených dveří

1. den otevřených dveří 20. 12. 2022 (9 - 16 hod.)
2. den otevřených dveří 14. 1. 2023 (9 - 14 hod. spolu se Sobotou s technikou)
3. den otevřených dveří 16. 2. 2023 (9 - 16 hod.)

 

SOBOTY s technikou (9 - 13 hod.)

1. sobota s technikou 12. 11. 2022
2. sobota s technikou 17. 12. 2022
3. sobota s technikou 14. 01. 2023
4. sobota s technikou

11. 02. 2023

 

SOBOTY - příprava k přijímacímu řízení

1. přípravná sobota (český jazyk / matematika) 11. 03. 2023
2. přípravná sobota (český jazyk / matematika) 01. 04. 2023

 

Maturitní plesy

L4, S4A, S4B 7. 1. 2023
E4A, P4 17. 2. 2023
E4B, E4C 11. 3. 2023

Pro uchazeče a veřejnost

Přijímací zkoušky

termín podání přihlášek do 1. 3. 2023 (St)
1. termín zkoušek 13. 4. 2023 (Čt)
2. termín zkoušek 14. 4. 2023 (Pá)
1. náhradní termín zkoušek 10. 5. 2023 (St)
2. náhradní termín zkoušek 11. 5. 2023 (Čt)

 

Třídní schůzky (16:30 - 18:00 hod.) 

třídní schůzky 1. ročníků 29. 9. 2022 (Čt)
1. společné třídní schůzky 15. 11. 2022 (Út)
2. společné třídní schůzky 12. 4. 2023 (St)

 

Unie rodičů (16:30 hod.)

1. schůzka Unie rodičů 14. 11. 2022 (Po)
2. schůzka Unie rodičů 11. 4. 2023 (Út)