Turnaj absolventů v sálové kopané - 29. ROČNÍK

Úvod » O škole » Novinky » Turnaj absolventů v sálové kopané - 29. ROČNÍK
Turnaj absolventů v sálové kopané - 29. ROČNÍK

V sobotu dne 16. listopadu 2019 se uskuteční tradiční turnaj absolventů v sálové kopané. Hrají čtyřčlenná družstva vítězů školních turnajů z jednotlivých let a další vybraná družstva včetně družstva současných žáků. Vzhledem k přípravě turnaje je nutné znát počet startujících družstev. Z toho důvodu prosím o sdělení, zda má Vaše mužstvo zájem na tomto turnaji startovat.

Vybírá se startovné 100,-Kč za hráče, ze kterého pořadatel zajišťuje občerstvení (párek, pivo nebo limonádu, kávu). Předpokládá se posezení po ukončení turnaje v klubovně tělocvičny školy se zástupci vedení, kde bude možné si zakoupit občerstvení dle vlastního uvážení. Pro družstva na prvních třech místech budou zajištěny ceny.

 

V tělocvičně se nesmí užívat obuv, která zanechává na zemi stopy (např. černá podrážka a p.). Věřím, že se i v tomto roce zúčastníte a že svoji účast potvrdíte nejpozději do 11. 11. 2019  na adresu:

Ing. Kirschner Pavel,
SPŠSE, Masarykova 3,
460 84 LIBEREC 1
email: pavel.kirschner@pslib.cz

 

Přihlášená družstva se dostaví do tělocvičny školy zadním vchodem do 8:30 hod. Začátek turnaje bude v 9:00 hodin.

Děkuji předem za zprávu i negativní. Prosím o zajištění informování ostatních členů. Děkuji! Na setkání s vámi se těší pořadatelé.