Pozvánka na Liberec Ideathon 2023

Úvod » O škole » Novinky » Pozvánka na Liberec Ideathon 2023
Pozvánka na Liberec Ideathon 2023 (náhled pro novinku)

"Zapni mozek, vyřeš problém, vyhraj!", to je heslo akce Liberec Ideathon 2023 pořádané agenturami Czechinvest a Agenturou regionálního rozvoje, které i letos mezi nejpodařenější podnikatelské projekty rozdělí až 120 000 Kč. Ve 24 hodinách se můžete poprat až se 4 výzvami představující reálné oblasti, ve kterých se chce Liberecký kraj posunout, a k nimž hledá talentované studenty, kteří mu s tím pomohou.

O jaké výzvy se jedná?

• ✅ Téma číslo 1: Rozvoj kompetencí podnikavosti na školách
  • ✅ Téma číslo 2: Podpora rozvoje sociální ekonomiky a sociálních podniků v Libereckém kraji
  • ✅ Téma číslo 3: Motivace domácností ke snižování emisí skleníkových plynů
  • ✅ Téma číslo 4: Otevřená data

Troufáte si zpracovat některé z těchto témat a váš koncept odprezentovat před odbornou porotou? ... Není se čeho bát, nebudete na to sami – v průběhu zpracovávání projektu vám budou k dispozici mentoři i zadavatelé, dobré kafe a svačina.

Akce probíhá v termínu 13–14. dubna a k účasti je potřeba sestavit dvou až čtyřčlenný tým složený ze žáků naší školy. V minulém ročníku skupina našich žáků uspěla a odnesli si s sebou 40 000 Kč, cennou zpětnou vazbu, poplácání po ramenou a kontakty, které se jim v životě rozhodně neztratí.

Pokud byste měli touhu se soutěže účastnit, předejte informaci vašim vyučujícím ekonomie, popř. napište na stepan.halir@pslib.cz. Abyste na místo nešli sami, "pošleme" vám na podporu i zástupce pedagogického sboru.

Více informací najdete na