CRa IoT Hackathon

Úvod » O škole » Úspěchy » CRa IoT Hackathon
10.jpg

Ve dnech 15. až 16. 3. 2019 proběhl v prostorech libereckého podnikatelského inkubátoru Lipo.ink další ročník soutěže CRa IoT Hackathon pořádaný firmou České Radiokomunikace ve spolupráci s firmou Jablotron. Cílem bylo vytvořit během 24 hodin funkční prototyp aplikace na téma: Protipovodňový alarm, Obsazenost spojů MHD, Energetická náročnost senzorů, Geolokace.

Studenti naší školy vytvořili 2 týmy: Lisoft: Radek Kučera, Ondřej Rethy (oba P3), Radim Kozák (E3B), Jiří Martinec (OA) a 4 OPICE: Ilja Larionov, Jiří Vrba, Jaroslav Urban (všichni P4). Navíc v týmu Hardwaria (BigClown) se účastnil Vojtěch Petrásek (E3A).

Všichni studenti podali výborné výkony: 1. místo - Hardwario (V. Petrásek), 4. místo - Lisoft (R. Kučera, O. Rethy, R. Kozák, J. Martinec), 6. místo - 4 OPICE (I. Larionov, J. Vrba, J. Urban).