Soutěž o technický model výukového prostředku zhotovený 3D tiskem

Úvod » O škole » Novinky » Soutěž o technický model výukového prostředku zhotovený 3D tiskem
Soutěž technický model (3D tisk) - 3.jpg

25.11.2022 se soutěžní tým žáků S4A zúčastnil finále soutěže o nejlepší technický model výukového prostředku zhotovený 3D tiskem. Jednalo se 1. ročník soutěže, kterou pořádala Strojní fakulta Technické univerzity Liberec pod záštitou děkana fakulty doc. Ing. Jaromíra Moravce, Ph.D.

Do finálového kola postoupilo celkem 8 soutěžních týmů, které vyrobily a představily své modely. Soutěže se zúčastnily střední školy a gymnázia z celé republiky. I když náš tým nebodoval, odvedl kvalitní práci. Účast v této soutěži byla pro kluky velmi přínosná v oblasti technického zpracování a prezentování svého projektu a zároveň podpořila týmovou spolupráci a tvůrčí myšlení.